20140125_120219

 

Antalya Evden Eve Nakliyat firması olarak 34 yıldır nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlardan biri de parça eşya taşımadır.

Parça eşya taşımacılığında diğer taşımacılık alanlarında da olduğu gibi ilk olarak uzman expert elemanımız tarafından ücretsiz expertiz hizmeti verilmektedir. Eşya tespitinin ardından sigorta yapılarak güvenli taşımacılığın ön koşulu sağlanmış olur. Gerekli sayıda eleman ve uygun bir araçla istediğiniz gün ve saatte eşyanızın taşıması yapılır. Parça eşya taşımada şehir içi taşımanın yanı sıra hem depolama hem de şehirlerarası taşıma hizmeti vermekteyiz. Parça eşya diye nitelendirilen eşyalar şöyle söylenebilir; Yazlık eşyası, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, bekar eşyası, yemek takımı-koltuk takımı vb.

Biz, Antalya Evden Eve Nakliyat firması olarak yukarıda görülen eşya türleri ve benzerlerinin taşımacılığında öncül bir firma olarak parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

Summary
Article Name
Antalya Parça Eşya Taşıma
Author
Description
Parça eşya taşımacılığında diğer taşımacılık alanlarında da olduğu gibi ilk olarak uzman expert elemanımız tarafından ücretsiz expertiz hizmeti verilmektedir.
Parça Eşya Taşıma 4.74/5 (94.74%) 19 votes