Antalya evden eve taşımacılık şirketi 1982 yılında İstanbul ve Antalya’da olarak iki merkezli olarak kurulmuştur. Evden eve nakliyat sektöründe kurulduğu ilk yıllardan beri alanında adından çokça söz ettiren bir firma olmuştur. Sadece evden eve nakliye alanında değil parça eşya taşıma konusunda da hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de İstanbul Kars parça eşya taşıma işlemidir. Bu işlemde Antalya evden eve nakliyat İstanbul’dan  tüm Türkiye’ye evden eve taşıma ve parça eşya taşımayı bir arada da sürdürmektedir. Firmamız kurulduğu günden beri daima ileriyi düşünmüş hedeflerini her zaman ulaşılabilir hedefler olarak belirlemiştir. Her zaman realist düşünen firmamız bu ilkesini yönetim kadrosundan çalışan araç şoförlerine kadar her çalışanına aşılamıştır. İstanbul Kars parça eşya taşıma işini de evden eve nakliye gibi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Profesyonel çalışma prensibini 2000 yılından sonra şirketin olmazsa olmazları arasına sokulmuştur.

Antalya evden eve nakliyat siz değerli müşterilere kaliteli bir nakliye hizmetinin yanında bir güven ortamını da sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörü içerisinde yüzlerce nakliye şirketinin veremediği hizmeti vermekle beraber çalışma ortamı ile de diğer rakip firmalarına da örnek olmaktadır. İstanbul Kars parça eşya taşıma işleminden önce eşyanın fizibilite çalışmaları için ücretsiz ekspertiz elemanımız eşyalarınızı önceden tespit edip taşıma günü gereken malzemelerin aksamaması adına Antalya evden eve nakliyat şirketi olarak İstanbul Kars parça eşya taşıma işleminiz de size sunulun hizmetlerden birisidir.

 

Taşıma günü geldiğinde ise aracımız ve gerekli eleman kadromuzla kapınıza gelip eşyaların toplanma ve paketleme işlemlerini yapmaktayız. Paketleme ve toplanma işleri yapıldıktan sonra taşınacak eşyalar kapalı kasalı aracımızda düzenli bir şekilde yerleştirilip istifi yapılır. İstanbul Kars parça eşya taşıma işleminde Antalya evden eve nakliyat taşınacak olan eşyaların yol sigortasını da yaparak eşyaların güvenli bir şekilde nakledilmesini sağlamaktadır. Taşınan eşyalar gideceği adrese zamanında ulaşıp indirilme işlemi en hızlı şekilde yapılmaktadır. Bu İndirilme İşlemi yapılırken aynı zamanda evin içinde mobilyaların kurulumu, beyaz eşyaların yerleştirilmesi gibi kurulum gerektiren tüm işler firmamızın profesyonel çalışanları tarafından yapılır. Antalya evden eve nakliyat limited şirketi yaptığı her işi aynı özenle yapar ve daima dikkati ön planda tutar. İstanbul Kars Parça eşya taşıma ve İstanbul Kars eşya taşıma işleminde sizlerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

İstanbul Kars parça eşya taşıma ve İstanbul Kars Eşya taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken 7/24 ulaşılabilir telefon numaralarımız ve size en kısa sürede dönüş yapacağımız mail adresimize göndereceğiniz bilgilendirme maili ile bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kars Parça Eşya Taşıma
Antalya Nakliyat

 

İstanbul Kars Parça Eşya Taşıma – Antalya Nakliyat 5.00/5 (100.00%) 20 votes

Comment :

×

Yorumlar kapalı.