antalya eşya depolama

 

Antalya Evden Eve Nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında yaptığımız çalışmaların yanı sıra eşya depolama alanında da hizmet vermekteyiz. Eşya depolama hizmetinde şirketlerin dikkat etmesi gereken en önemli husus eşyanın deforme olmadan hasarsız teslim edilmesidir.

Eşya depolama hizmeti aşama aşama gerçekleştirilmektedir.İlk olarak depolanacak eşya veya eşyaların tespiti için expetiz yapılır. Depolanacak eşyaların tamamı sözleşmeye yazılır, sigorta yapılır. Sözleşmenin aslı bizde olmak üzere nüshasını da müşteride bulundururuz. Bu belgeler eşya teslimine kadar korunmak zorundadır. Ardından eşyalarınızın doğru paketleme teknikleri ile depo içi istifi yapılır. Eşyalarınız istediğiniz süre boyunca depolarımızda güvenli bir şekilde korunur.

Eşya depolamada en önemli husus eşyaların deforme olmadan, zarar görmeden alındığı gibi teslim edilmesidir. Eşya depolamada da tercihiniz Antalya Evden Eve Nakliyat olsun içiniz rahat etsin!

 

Summary
Article Name
Eşya Depolama
Author
Description
Antalya Evden Eve Nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında yaptığımız çalışmaların yanı sıra eşya depolama alanında da hizmet vermekteyiz.
Eşya Depolama 4.08/5 (81.54%) 13 votes